ספקטור משקאות - משקאות חריפים, יינות, אלכוהול לאירועים

משקאות חריפים

משקה חריף הוא משקה המכיל אלכוהול (שהוא השם המקובל בשפת היומיום לאתנול).

לצריכת אלכוהול יש, בין השאר, השפעות קצרות טווח. בשל השפעתו המשכרת של האלכוהול, המשרה על השותה אותו הרגשת שמחה, אופוריה ורוגע, הייתה מאז ומעולם שתיית משקאות חריפים, בעיקר בקבוצה, דרך מקובלת לחגוג, לבלות או להביע שמחה. קיימים משקאות חריפים רבים, המופקים מחומרים שונים. למעשה, כמעט לכל עם או קבוצת עמים יש משקה חריף מסורתי, בעל טעם, ריח ותכונות נוספות המייחדות אותו לעומת שאר המשקאות, וכן תרבות שתייה שהתפתחה סביבו.

יש כאן 49 מוצרים

מציג 1 - %to מתוך 49 מוצרים

סננים פעילים

אבסולוט
תצוגה מהירה תצוגה מהירה

אבסולוט

‏0.00 ₪

אבסולוט (בשוודית: Absolut Vodka) היא וודקה שוודית על בסיס חיטה המיוצרת מאז שנת 1879 ומכילה 40 אחוז אלכוהול. במקור יוצרה על ידי לארס אולסון סמית' וכיום שייך המותג לחברה הצרפתית Pernod Ricard.

בשנת 1979 החליטה לצאת החברה אל מחוץ לגבולות שוודיה וצפון אירופה ולהיכנס לשוק האמריקאי, באחד ממסעי הפרסום הבולטים ביותר שנערכו מעולם והתבסס בעיקר על מודעות ופוסטרים שבהם שולב הבקבוק של אבסולוט (בקבוק בעל צורה בנאלית) בסביבות מגוונות, תחת הססמה "הכל יכול להיות אבסולוט".

כיום אבסולוט היא אחת ממותגי הוודקה הנמכרים ביותר בעולם.

מאז שיוצרה לראשונה ועד היום מיוצרת אבסולוט וודקה באותה שיטה בדיוק.

חלבני דר
תצוגה מהירה תצוגה מהירה

חלבני דר

‏70.00 ₪

על המזקקה/מבשלה:

מזקקה אוקראינית וותיקה ומעוטרת פרסים. שילוב של מסורת רבת שנים עם טכנולוגיה מתקדמת , יוצרת וודקה משובחת. אחד ממותגי הוודקה הגדולים בעולם .

מידע נוסף על המשקה:

קראפט משמעו זיקוק מוקפד במיוחד איטי בטכנולוגיה מתקדמת.

וודקה איכותית אינה זקוקה 'לתוספות'. שתי אותה 'נקי' . כמו שהיא 'מגיעה' כך היא נעלמת , ללא זיכרונות לא נעימים.

סמירנוף
תצוגה מהירה תצוגה מהירה

סמירנוף

‏99.00 ₪

סמירנוף (Smirnoff) היא וודקה אמריקנית שמקורה ברוסיה. היא הומצאה בשנת 1860 על ידי פיוטר סמירנוב. סמירנוף הייתה הוודקה הראשונה שבתהליך הזיקוק שלה השתמשו בפחם פעיל.

בשנת 1886 הייתה סמירנוף לוודקה הרשמית של בית המלוכה הרוסי ושל הצאר. בשנת 1910 מת פיוטר ואת החברה קיבל בנו ולדמיר סמירנוב. לאחר המהפכה הקומוניסטית עזבה החברה את ברית המועצות וסמירנוב ניסה לשווק את המשקה באירופה. בתחילה נדד המפעל לטורקיה ומשם לצרפת. המשקה החל להימכר גם באירופה שעד אז וודקה לא הייתה נפוצה בה. בצרפת שינה המשקה את שמו מסמירנוב לסמירנוף כדי להקל על ההגיה הצרפתית.

בשנת 1934 נמכרה החברה לאמריקני בשם רודולף והמפעל עבר לארצות הברית. בשנת 1997, לאחר מיזוג של מספר חברות, נוצרה חברת דיאג'יו (Diageo), והיא הבעלים של סמירנוף היום.

מסופר שכאשר המשווק של סמירנוף רצה להכניס את הוודקה למועדונים בתחילת דרכה בארצות הברית הוא התקשה בתהליך ואז, כתרגיל שיווקי, הוא הלך למועדונים המוכרים והידועים ביותר וביקש מהברמנים להצטלם מוזגים סמירנוף לכוסות ולשייקרים, לאחר מכן הוא פנה למועדונים הפחות ידועים וטען שכל המועדונים הידועים משתמשים בוודקה שלו, כראיה הוא הראה את התמונות, עקב כך בעלי המועדונים הפחות ידועים השתכנעו, קנו את הוודקה וכך סמירנוף התחילה את דרכה בארצות הברית[דרוש מקור].

גרייגוס
תצוגה מהירה תצוגה מהירה

גרייגוס

‏150.00 ₪

גריי גוס (Grey Goose) - וודקה צרפתית. היא מופקת משעורה המגיעה מאזור קוניאק (בו מיוצר גם משקה הקוניאק). המשקה מזוהה עם הבקבוק המיוחד שלו המכיל חלון בו נראים אגם ואווזי בר, כאשר מי האגם הם המשקה עצמו. על קדמת הבקבוק מצוירים חמישה אווזים שהם סמלה המסחרי של החברה. בשנת 2000 עברה החברה לידי בעלים אמריקאים. למרות זאת, דגל צרפת עדיין מתנוסס על הבקבוק.

קטל וואן
תצוגה מהירה תצוגה מהירה

קטל וואן

‏99.00 ₪

קטל 1 (בהולנדית: Ketel One) היא וודקה שמקורה בסקידאם שבהולנד. המתכון המקורי לוודקה הזו נוצר בשנת 1983 בידי משפחת נולט. בשנת 2000 פיתחו לראשונה משפחת נולט וודקה אולטרה-פרימיום סיטרון טבעית. במקור זיקקה המשפחה חנייבר במשך תקופה ארוכה שראשיתה בשנת 1691. את הוודקה הזו מכינים מ 100% חיטה ומזקקים בשיטת זיקוק דודי. הוודקה היא בעלת 40% אלכוהול בנפח.

פינלנדיה
תצוגה מהירה תצוגה מהירה

פינלנדיה

‏0.00 ₪

פינלנדיה (פינית: Finlandia) וודקה פינית המיוצרת משעורה ועוברת זיקוק רציף. מכילה 40% אלכוהול וקיימת גם בניחוחות של מנגו, אשכולית אדומה, ליים וקרנברי. ייצורה של וודקה זו החל בשנת 1970 והיא מיוצרת בעיקר לייצוא.

ישנם גם פרליני שוקולד במילוי וודקה פינלנדיה מתוצרת יצרנית הממתקים "פאזר".

רוסקי סטנדרט
תצוגה מהירה תצוגה מהירה

רוסקי סטנדרט

‏79.00 ₪

רוסקי סטנדרט (ברוסית:  Русский Стандарт) היא אחת מיצרניות הוודקה הגדולות בעולם ומייצרת וודקת פרימיום שנושאת את אותו השם.

המותג נוסד על ידי רוסטם טאריקו (Roustam Tariko) בשנת 1998. כיום רוסקי סטנדרט היא חלק מקבוצת רוסט (Roust Group), שהיא יצרנית הוודקה השנייה בגודלה בעולם (IWSR, 2019).

בלוגה בלוגה
תצוגה מהירה תצוגה מהירה

בלוגה

‏109.00 ₪

וודקה בלוגה -וודקה רוסית אצילית מיוצרת בסיביר ע"י מים ממעינות טהורים אשר לא נמצאים בסביבתם שום מפעל ברדיוס הגדול מ- 300 ק"מ (דבר המותיר את המים נקיים וצלולים) ללא תוספים מלאכותיים וסינטטים לייצור האלכוהול אלא רק ע"י התססה טבעית של הדגן עצמו, לאחר מכן עוברת זיקוק בדודי נחושת- pot still.ייצור וודקת Beluga נמשך כחודש שלם ו beluga gold line כ-3 חודשים ומיוצר בכמיות מוגבלות (כ-900 בקבוקים לחודש).

וודקה זו מיוצרת תחת קפדנות וביקורת איכות גבוהה במיוחד, הדג הנמצא על הבקבוק המסמל את הטוהר והשלמות הקיימים בטבע ומונח בצורה ידנית על כל בקבוק העשוי זכוכית קריסטל אופטית המשמשת את בקבוקי הקוניאק היקרים ביותר.

האקסקלוסיביות של וודקה Beluga מובטחת בנוסף גם הודות לפקק המיוחד העשוי מחומרים אקולוגיים, קל לפתיחה ומבטיח אטימות מוחלטת לאויר גם בסגירה חוזרת. Beluga היא המותג מספר 1' ברוסיה הן בפלח וודקות הסופר פרימיום והן בפלח וודקות האולטרה פרימיום,היא נקיה רכה ומאוזנת וודקה עבור הדרישות הגבוהות ביותר.

בשביל הטריויה:השם בלוגה נקרא על שם דג הBeluga מסוג חידקן המפיק את הקוויאר היקר בעולם. הדג נמצא תחת סכנת הכחדה ונאסר בחוק על תפיסתו, יכול להגיע עד 800 ק"ג ותוחלת חייו מגיעה עד כ-100 שנים..

Beluga clasic-40% כוהל בנפח מ"ל וודקת טבעית שאינה מכילה תוספים מלאכותיים, וודקת אולטרה פרמיום עדינה נקיה וצלולה מחליקה בגרון ובעלת טעם יוצא דופן ואיכות שלא קיימת בשוק הוודקות העולמיות , ייצור הוודקה נמשך על גבי חודש שלם לקבלת טעמה המושלם ורק לאחר "מנוחה" ארוכה יוצאת לביקבוק.